Бардак VII: оголошено журі кінофестивалю 

Фестиваль незалежного короткометражного українського кіно Бардак VII оголосив склад цьогорічного журі, яке оцінюватиме подані на конкурс фільми.
 

Лауреата головного призу кінофестивалю визначатиме глядач, шляхом голосування за найкращий фільм під час перегляду у будівлі Медіагрупи “Накипіло” у Харкові. 

Паралельно з цим переможців визначатиме основне журі, яке також має можливість вручити іменні відзнаки роботам, які найбільше їх вразять. До складу основного журі увійшли: 

Аліна Богданович – акторка, режисерка, культурна менеджерка. Керівниця ГО “Платформа Театральних Ініціатив”, викладачка ХНУМ ім. І.П. Котляревського.

Тарас Співак – режисер монтажу та координатор постпродакшну із відео, архівним кіноматеріалом, документалістикою. В його доробку такі стрічки, як  «Чорнобиль 22» (режисер монтажу), «Я не хотіла робити фільм про війну» (режисер монтажу), «Нескінченність за Флоріаном» (асистент режисера монтажу), «Бачення метелика» (візуальні ефекти, координатор постпродакшну).

Олексій Кисельов – режисер, актор. Переможець одного з попередніх кінофестивалів “Бардак”.

Інна Гордєєва – кінокритикиня, яка називає себе кінофріком, бо дивиться не тільки фестивальне кіно. Авторка Telegram-каналу про кіно «Нетфлікс Головного Мозку». Членкиня спілки кінокритиків України.

Крім того, під час фестивалю “Бардак VII” фільми оцінюватиме і блогерське журі. Кожен з членів журі вручить окрему відзнаку переможцеві. До складу блогерського журі увійшли: 

Яра Кучеренко (Esthete online), яка дивиться кіно, в першу чергу, серцем. Вважаєм себе домашньою поціновувачкою кіно і його історїї, що висвітлює в своєму блозі, акцентуючи увану на естетичному, феміністичному та нуарному. Кожного листопада проводить авторський Noirvember – челендж з перегляду нуарів та неонуарів.

Інна про Кіно цікавиться історією кінематографу, веде YouTube-канал про кіно, а кінотеатр “Жовтень” вважає своїм другим домом. 

Медіа-група Накипіло – харківське незалежне медіа, створене у 2014 році, де пишуть просто про складне, весело коли доречно, без канцеляризмів, з критикою, але й любов’ю.

А до складу Журі від Спілки кінокритиків увійшли: 

Єлизавета Сушко – кінокритикиня, авторка видань Moviegram, Vogue Ukraine, ELLE Ukraine, Тиктор. SMM-менеджерка кінофестивалів Миколайчук OPEN та CMIFF.

Ігор Кромф – інокритик Gogol Media, Лірум та Вечір. Ведучий подкасту “Одного разу в подкасті”. 

Ден Буданов – український кінознавець, кінокритик, автор блогу про кіно KINOфайли і фестивальний програмер. Член Міжнародної федерації кінопреси (ФІПРЕССІ), Спілки кінокритиків України, Української Кіноакадемії та Українського Оскарівського Комітету каденції 2022-2023рр.

Альона Шилова – hежисерка, сценаристка, лекторка та кінокритикиня. Журналістка українських видань “Суспільне Культура” та Moviegram.

Переможців фестивалю незалежного короткометражного українського кіно Бардак VII оголосять у заключний день кінофестивалю, який пройде 24-29 жовтня у Харкові у будівлі Медіагрупи “Накипіло” за адресою вул. Мистецтв, 14.