Краудфандинг на платформі Моє місто.

Запрошуємо вас приєднатися до нашого захоплюючого проєкту – краудфандингу для фестивалю Бардак!

Фестиваль Бардак – це неперевершена подія, що об’єднує сінефілів. Цей фестиваль став відомим своєю унікальною атмосферою, яка поєднує різні жанри кіно. Ми віддаємо перевагу експерименту та творчості, де кожен знайде щось для себе.

Зараз ми стоїмо на порозі нового розділу в історії фестивалю Бардак, і ми потребуємо вашої підтримки. Запускаючи цей краудфандинг, ми сподіваємося зібрати кошти, необхідні для забезпечення оренди кінотеатрів, плати приїзду гостей та багато іншого.

Ваш внесок у цей проєкт допоможе нам зробити фестиваль Бардак ще більш захопливий та незабутнім. Ви будете активним учасником, який сприяє розвитку культури  та кіно в Україні. Кожен ваш внесок надасть нам можливість залучити талановитих виконавців, організувати цікаві майстер-класи та створити неперевершену атмосферу для всіх присутніх.

Нехай ваше пожертвування стане краплиною в океані можливостей, де кожен зможе знайти своє місце, виразити себе та відчути неймовірну енергію Бардаку. Разом ми створимо незабутню подію, яка запам’ятається кожному учаснику на все життя.

Приєднуйтесь до нас, підтримуйте фестиваль Бардак і допоможіть зробити його найкращим кіно досвідом року! Разом ми зможемо створити фестиваль, який змінить ваше сприйняття кіно в Україні.

Дякуємо вам за вашу підтримку та віру в наш проєкт. Разом ми зможемо здійснити неймовірні речі!

https://kharkiv.mycity.one/projects/knofestivaly-bardak-vii