А шо у вас там з фестивалем?

Відповідаємо на популярне питання “а шо у вас там з фестивалем?” одним постом:

Перше: знайшли місце на 14-15 жовтня- це ART AREA ДК, (де та сама Чернишевського 13 знаходиться, показали в кінці відео)

Друге: з платформою розібралися, тепер тільки подавайте своє кіно: https://filmfreeway.com/festival/BardakFilmFest

Третє: вже знаємо, що 15го жовтня в рамках фестивалю відбудеться лекція-екскурсія “Кінематографічний Харків” від Anton Bondarev та його організації Харьков Манящий й Ночь истории Харькова
(До речі, дуже радимо всім піти на подію наших партнерів 26го серпня, тільки зареєструйтеся заздалегідь: https://www.facebook.com/events/942453365902165)

Четверте: маємо частину підтверджень від членів жюрі та склад спікерів на майстер-класи, які відбудуться 14-15 жовтня (ще будемо знайомити вас з кожним окремо, тут майте трохи терпіння)

П’яте: працюємо над тим, аби запустити купівлю через інтернет абонементів на три фестивальні дні та окремі щоденні квитки.
Також роздумуємо, де ми можемо провести відкриття Фестивалю та які гурти могли б зіграти на цій події. Якщо у Вас є пропозиції, то пишіть нам- ми завжди відкриті.
bardakfest@gmail.com
http://bardakfest.com
https://www.facebook.com/pg/bardakfilmfest

Шосте: в суботу о 19:00 на набережній біля мосту Стрілка під розлогими деревами, хочемо зустрітися зі всіма, хто хотів би нам допомагати з організацією Фестивалю, на маленький пікнік-знайомство. Якщо ви один/одна з них – то долучайтеся! Якщо боїтеся нас не знайти, телефонуйте 0732052375. З собою беріть ковдрочку для сидіння на травичці, щось смачненьке й відповідь на питання “Чим я можу зайнятися на Фестивалі”.

А ще ми вирішили знімати маленькі відео про деякі фрагменти створення фестивалю Бардак!
Перший епізод вже є: швидкий та малоінформативний, але ми будемо старатися робити їх краще. Будемо старатися робити все краще! Епізод про те, як ми купували старі стакани на барахолці та знімали тізер у закладі Port Wine Bar, за що їм величезне дякую.

Слідкуйте за фестивалем/ лайкайте та відмічайте друзів/ надсилайте своє кіно!

Facebook Comments